Rozprašovač RSH05L - aplikátor dezinfekcie s nízkou spotrebou rozprašovanej látky

Rozprašovač RSH05L - aplikátor dezinfekcie s nízkou spotrebou rozprašovanej látky

Využiteľný pri dezinfekcii, sterilizácii, prevencii epidémie, čistení vzduchu, prevencii chorôb či kontrole škodcov.

Možno účinne použiť na dezinfikovanie miest, ako sú administratívne priestory, sociálne objekty a hygienické zariadenia, recepcie, reštaurácie, jedálne, výdajne, nemocničné priestory od vstupnej haly, cez chodby, výťahy, schodištia, ale aj ambulancie, vyšetrovne, čakárne, zároveň aj sklady, chodby a všetky miesta, kde sa predpokladá neustály výskyt a obmena osôb, ich pohyb sa z prevádzkových dôvodov nedá dlhodobo vylúčiť a vyprázdnenie priestorov nie je možné. Takýmito sú aj interiéry vozidiel hromadnej dopravy, taxi služieb ale aj zdravotnej a dopravnej služby ako aj všetky služobné vozidlá.

Základom dezinfekcie je APLIKÁTOR DEZINFEKCIE RSH05, zahmlievač, ktorý veľmi efektívne aplikuje dezinfekčný roztok aj do každého skrytého kúta, pričom výrazne šetrí náklady na aplikovanú dezinfekciu. Dezinfekčný prostriedok je rozprašovaný na princípe atomizácie vzduchu a podtlakom vystreknutý vysokou rýchlosťou vo forme veľmi jemných častíc.
Použitím technológie atomizácie kvapaliny na veľmi jemné čiastočky (od 10µm), sa vytvorí takzvaná studená hmla. Použitie zahmlievania priestoru je najefektívnejšie aplikovaná dezinfekcia.
Pri pravidelnom používaní zabezpečí jednoduchú a efektívnu aplikáciu, ale zároveň výrazne UŠETRÍ NÁKLADY NA DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK A ČAS potrebný na aplikáciu.
Zahmlievač RSH05 je vhodný nielen pre profesionálov, ale svojou jednoduchosťou je predurčený aj pre laikov a širokú verejnosť. Dizajn je riešený jednoducho a funkčne a je vybavený prenosnými remienkami.