Prejsť na navigáciu

Pracovné odevy

Rad pracovných odevov zaručuje ich široké využitie pri rôznych druhoch prác. Len vysokokvalitné materiály a technické prevedenie zaručí pohodlie pri nosení. Odevy sú testované na každodenné nosenie a ponúkajú optimálnu kvalitu za čo najlepšiu cenu.

Ponúkame široký sortiment výrobkov od renomovaných slovenských výrobcov ako aj od popredných svetových dodávateľov Industrial Starter a Portwest. 

Reflexné odevy

Matrix je nový koncept vrchného oblečenia Portwest. Umožňuje použitie jedného druhu odevu v rôznych farebných variantoch – od Hi-Vis prevedenia po dvojtónové firemné prevedenie – Matrix umožňuje, že všetci používatelia určitého druhu odevu teraz môžu mať rovnaký druh s iným prevedením.

Ochrana proti plameňu

Materiál IGNIS od firmy Portwest je špeciálne navrhnutý na odevy používané v tesnej blízkosti ohňa alebo na vstup do požiarov. Zrkadlový povrch odráža sálavé teplo, čo znižuje mieru absorpcie tepla, ktoré môže viesť k tepelnej únave. Tieto odevy sa používajú pri záchranných prácach pri haváriách lietadiel, pri požiaroch horľavých kvapalín a pri podobných situáciách ohrozenia sálavým teplom.

Odevy do dažďa

Odevy do dažďa ponúkajú vynikajúci výber vzorov a farieb a sú vhodné pre mnoho druhov koncových používateľov. Najkvalitnejšie materiály a high-technologické prevedenie zaručuje maximálnu ochranu proti poveternostným vplyvom. Sú testované tak, aby vydržali úskalia každodenného nosenia a každý odev je starostlivo navrhnutý a vyrobený s cieľom zabezpečiť úplnú spokojnosť.

Odevy pre potravinársky priemysel 

Exkluzívny rad odevov pre kuchárov ponúka funkčnosť a skvelú ventiláciu pre všetkých profesionálov v stravovaní. Praktické, štýlové a odolné odevy sú navrhnuté pre pohodlie v horúcom prostredí.

Rad odevov pre potravinársky priemysel bol vyvinutý, aby spĺňal náročné požiadavky na prípravu jedál a prostredie stravovania. Odevy majú aerodynamický tvar a sú nenáročné na údržbu.

Produkty na jednorazové použitie

Široký sortiment výrobkov – čiapky, rukávniky, návleky a pod. na jedno použitie v širokom výbere materiálov, ideálny pre potravinársky priemysel.